Hotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa

Hotel Ambassador - Zlatá Husa se nachází v Praze, přímo v samém centru na Václavském náměstí. Hotel poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích. Hotel Ambassador – Zlatá Husa je ideální pro jednotlivce, skupinovou i kongresovou turistiku. Svými službami vychází vstříc požadavkům nejnáročnějších hostů.

Hotel Ambassador - Zlatá Husa Ubytování:
Hotel Ambassador - Zlatá Husa celkem nabízí ubytování ve 162 luxusních klimatizovaných pokojích včetně 32 apartmá. Z toho 37 pokojů poskytuje výhled na Václavské náměstí.

Všechny pokoje jsou unifikované, zařízené v secesním stylu s použitím nejkvalitnějších přírodních materiálů. Jsou vybaveny telefonem s hlasovou schránkou, wi-fi, minibarem, trezorem a SAT televizí. Prostorné mramorové koupelny mají hydro - masážní vany, sprchové kouty, beauty zrcadlo a vysoušeč vlasů.

Hotel Ambassador - Zlatá Husa Stravování:
V hotelu Ambassador hosté naleznou útulný Lobby bar, luxusní restauraci Halali. Thajskou i tradiční českou restauraci Plzeňská Rychta. Ve všech restauracích je příjemné posezení pro skupiny i jednotlivce. Vybírat si můžete z jídelních lístků a speciálních měsíčních i denních gastronomických nabídek. Pro stravování skupin je sestavena rozmanitá menu s českou i mezinárodní kuchyní v rozdílných cenových relacích.

Hotel Ambassador - Zlatá Husa Služby:
Hotel Ambassador nabízí unikátní historické konferenční prostory přímo v centru města na Václavském náměstí. Důstojný Kongresový sál Ambassador a další reprezentativní konferenční místnosti a restaurace jsou ideálním místem k pořádání významných společenských událostí, kongresů, obchodních jednání, firemních prezentací, tiskových konferencí, seminářů, školení, módních přehlídek, banketů, svateb či koktejlů. Veškeré konferenční prostory mají k dispozici Wifi připojení, jsou klimatizovány a vybaveny nejnovějším technickým zařízením k maximální spokojenosti klientů.

Luxusní Ambassador Thai & Wellness Club v Praze nabízí celou řadu masáží a wellness procedur. Patří k nim thajské masáže prováděné thajskými profesionály, indické masáže Ajurveda a množství klasických masáží, relaxačních koupelí a krášlících zábalů.

Hotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa -  kadeřnictví - holičství Hotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - disponuje kavárnouHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - disponuje restauracíHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Ambassador - Zlatá Husa - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Ambassador - Zlatá Husa, Václavské nám. 5-7
Praha 1 11124 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Praha-Ambassador@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Ambassador - Zlatá Husa ubytování Praha 1 Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: